Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

دوربین مدار بسته : نرخ جرم و جنایت در پارک های شهر در دهه های اخیر افزایش یافته است و از لحاظ شدت از سرقت تا حمله به قتل عام شده است. اکثر مردم به دنبال انبوهی از پارک های عمومی برای ورزش هستند، وقت خود را با خانواده هایشان می گذرانند، یکی با طبیعت باشد و به سادگی آرام باشد. با این حال، با توجه به میزان جرم و جنایت در یک رویکرد ظاهرا بی پایان، مردم بیشتر و بیشتر از زیبایی طبیعت دور می شوند و تصمیم می گیرند در قهوه خانه ها، خانه های دوستان و دیگر فضای ایمن و در محیط داخلی، اجتماعی شوند. در حالی که این برای اقتصاد عالی است، برای صلح و آرامش مصرف کننده از نظر ذهنی یا رفاه بسیار مناسب نیست. مردم به طبیعت و هوای تازه نیاز دارند و در جهان که آسمان بلند می شود و آپارتمان ها ساخته می شوند چپ و راست، پارک های عمومی بعضی از فضاهای آخر هستند که مردم می توانند به ریشه های خود بازگردند و لذت بردن از آنچه مادر طبیعت ارائه می دهد.

مقامات شهرستان استمفورد متوجه تأثیر منفی شده اند که افزایش میزان جرم در سلامت جسمی و جسمی ساکنان استمفورد، بدون ذکر صلح در ذهن آنها است. به همین دلیل، آنها اقدامات اضافی را برای اطمینان از ایمنی بازدیدکنندگان پارک و ساکنین شهر به طور یکسان انجام می دهند. یکی از این اقدامات نصب گوشی های اضطراری آبی نور و دوربین در سراسر پارک های عمومی است.

هدف از تلفن های اضطراری و دوربین های اضافی حفظ امنیت ساکنان است

در ماه آوریل گذشته، کمیته نظارت بر دوربین امنیتی عمومی استمفورد برای نصب گوشی های اضطراری آبی نور و دوربین های موجود در حچ پارک پارک و هفت پارک عمومی دیگر از جمله Lione، Cummings، Mill River، Scalzi، Veterans و Cove Island رای دادند. این یک قدم عظیم برای ساکنان جامعه بود، زیرا ایمنی اضافی و توانایی شناسایی مجرمان را در صورتی که هرگز نباید تبدیل به قربانی جرم شوند، تضمین شده بود.

متاسفانه تد جنکوسیکی، مدیر شهر بهداشت، رفاه عمومی، با اقدامات امنیتی اضافی موافقت کرد زیرا تقریبا در طی پنج ماه حدود 20 تیراندازی در پارک های محله صورت گرفت. این مسئله توجه قانونگذاران را به خود جلب کرد و بنابراین اقدامات اضافی برای جلوگیری از جرم ناگهان به عنوان چیزی که شهر مورد نیاز بود، مورد توجه قرار گرفت.

علاوه بر این، مقامات دو اسلحه پنهان در یک حیاط خلوت در نزدیکی پارک عمومی استمفورد یافتند. نقطه ای که اسلحه ها کشف شد، نقطه دقیق بود که در ماه ژوئن گذشته یک مرد مسلح دیوانه کننده هفت دور به سه نفر بیگناهان را اخراج کرد.

یک ماه پس از تیراندازی، یک نوجوان زیر پلیس استمفورد تحت تعقیب قرار گرفت. نوجوان حمل اسلحه بارگیری کرد. او در نهایت این اسلحه را از بین برد و مقامات او را مستقیما در خارج از Hatch Field Park اسیر کردند.

آیا دوربین های امنیتی اضافی و تلفن های اضطراری موثر هستند؟

اعداد می گویند بله، آنها شده اند. بت اریکسون، مسئول پلیس استمفورد، اظهار داشت: “قطعا دوربین ها را به صورت مثبت بررسی می کنم. من فکر می کنم این دو برابر است، اگر کسی در معرض حمله قلبی قرار بگیرد و یا اگر یک جرم وجود داشته باشد، اگر پلیس تلفن داشته باشد، می تواند به آنجا برود. به نظر می رسد که به عنوان بازدارنده عمل کند. “

بنابراین، تجهیزات اضافی چگونه کار می کنند؟ هر تلفن اضطراری و دوربین امنیتی با یک قطب نصب شده است. دوربین به طور مداوم ضبط شده است. هنگامی که یک اورژانس رخ می دهد – چه یک اورژانس سالم و چه یک جرم – یک دکمه اضطراری می تواند فشار داده شود، پس از آن مقامات مطلع خواهند شد. این دکمه همچنین می تواند نور بارق را در بالای قطب فعال کند، که به این ترتیب اجازه می دهد پلیس بداند کجا قربانی است یا زمانی که دکمه را فشار داده است. اگر قربانی دیگر در نزدیکی قطب نیست، نور بارق به بخش قابل توجهی از پارک کمک می کند تا در شب ظاهر شود.

ساکنان قبیله صلح بزرگ را تجربه می کنند

پلیس استمفورد خیلی از خشونت های در حال وقوع را به دشمنی بین گروه های رقیب اختصاص می دهد. اگرچه مقامات تردید دارند که این گروه ها “باندها” را بگویند، اما نگرش خشونت آمیز نسبت به یکدیگر، ساکنین تعجب می کنند که آیا این فقط همان گروه هایی است که واقعا هستند. با این حال، طبقه بندی مهم نیست – مهم است این واقعیت است که مقامات شهرستان در نهایت اقدامات لازم را برای کاهش جرم و بارگیری دوباره پارک ها برای افراد و خانواده ها انجام داده اند.

رئیس جمهور استامفورد NAACP، جک برین، اطمینان اعضای جامعه. “دوربین یک گام دیگر است، همراه با حضور پلیس بیشتر، علاوه بر Hatch Field Park نیز بسیار خوشایند است، من می توانم آن را تضمین کنم.

در نظارت Mammoth، ما نمی توانیم بیش از این موافق باشیم.

تفاوت نظارت ماموت

در نظارت ماموت، ما به حفظ جوامع کانتیکت ما ایمن است. برای مدت طولانی، شهرها و شهر های ما خشونت آمیز از شهرهای بزرگ و مناطق پرجمعیت را نادیده گرفتند. با این حال، در سال های اخیر، این تغییر کرده است. خوشبختانه، ما ادارات پلیس داریم که در مورد ایمنی و رفاه خانواده شما هم همینطور است. به همین دلیل استامفورد نگران اقدامات و سرمایه گذاری در تجهیزاتی بود که مانع از جرم و نگهداری ساکنان می شود.

با این حال، شما می توانید آن را یک گام به جلو و کسب و کار خود را با یک سیستم دوربین های امنیتی که جرم را از رخ می دهد در مالکیت خود بسیار خود را تجهیز. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پیشنهاد نصب نصب دوربین مداربسته Stamford CT و نحوه عملکرد تیم ما در هنگام ورود و خروج از آن، به تیم اطمینان حاصل کنید.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.