Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

دوربین مدار بسته : بسیاری از آنها با درخواست درخواست یا پیشنهاد RFP آشنا هستند. این شامل یک مشتری است که به طور عمومی به دنبال یک راه حل می باشد و باعث می شود که هر کسی درخواست خود را بشناسد. این شامل ایجاد یک سند است که لیستی از آنچه که آنها در تلاش برای به دست آوردن است، مدیریت پاسخ و تعیین بهترین راه حل است. افرادی که در یک سازمان دولتی یا یک محصول فنی کار می کنند با RFP آشنا هستند. علاوه بر این، سایر صنایع و محصولات نیز از RFP استفاده می کنند.

خرید عمده باید به مجموعه ای از چک و تعادل برسد. بنابراین، لازم است که یک فرایند RFP داشته باشد. با این حال، مواردی وجود دارد که کل فرایند هدف خود را از دست می دهد به این دلیل که دقیق بودن ممکن است باعث از دست رفتن هدف اصلی شود.

 

ایجاد RFP دارای مجموعه ای از موانع است. سوال این است که آیا یک گروه می تواند این مشکلات را به دست آورد و بهترین راه حل برای یک وضعیت خاص را بدست آورد. مشکلات اینجاست.

 

پیشنهاد در مقابل نقل قول

RFP، به عنوان نام مستعار، به معنای پیشنهاد است. این مسئله در مورد چگونگی کمک یک موسسه یا فرد به حل یک مشکل می پرسد. یکی از چالش های اصلی RFP این است که آنها برای خرید چیزی به جای درخواست راه حل مورد استفاده قرار می گیرند. اشتباه رایج برای استفاده از RFP زمانی که آنها قبلا می دانستند چه چیزی برای خرید و فقط نیاز به نقل قول وجود دارد. این یک روش بی معنی است برای استفاده از یک RFP زمانی که آنچه شما واقعا نیاز دارید درخواست تقاضا (RFQ) است.

هدف RFP این است که واژگان را با نیازهای خود و به دست آوردن پیشنهادات از بازار هدف در مورد چگونگی بهترین راه حل آن را حل کند. این یک اتلاف انرژی و منابع برای استفاده از RFP برای نقل قول است.

 

مزایا و نیازها در مقابل ویژگی ها

خطای بسیاری از RFPs این است که اینها مشکل اصلی را توضیح نمی دهند. به جای بحث در مورد نیازها و مزایا، آنها به اشتباه در مورد ویژگی ها صحبت می کنند. این برای افراد بازاریابی خوب نیست که فکر کنند این چیزی است که یک فرد یا یک شرکت نیاز به درخواست RFP دارد.

کار با پیچیدگی های مزایا و ویژگی ها، یک کتاب کامل نیاز دارد. در سطح آن، کافی است بگویم که RFP یک وسیله است که اجازه می دهد کارشناسان محصول مشکل شما را بشناسند. کارشناسان محصول باید قادر به ارائه یک راه حل باشند که می تواند یک مشکل را حل کند. شما نباید راه حل های احتمالی مشکل خود را با لیست ویژگی ها محدود کنید، زیرا ممکن است راه حل هایی را که می توانید بدست آورید کاهش دهد.

 

شماره اختصاصی

این مربوط به مشکل قبلی است. وقتی یک RFP ایجاد می شود، یک فرد باید در تایپ یک عدد خاص مراقب باشد. نوشتن RFP فرایندی خسته کننده است. از جمله یک شماره خاص، RFP از تاریخ خارج می شود. اکثر خطاهای مربوط به این مشکل عبارتند از مشخصات سخت افزاری.

یک نمونه واقعی از دو RFPs شامل یک شرکت با درخواست یک مانیتور 19 اینچی و یک هارد دیسک 250 گیگابایتی بود. احتمالا ارتباط شخصی احتمالا در مورد نیازهای واقعی آنها نیست. در عوض، این شخص دارای یک ویژگی بود. این شخص نمی دانست که مانیتورهای 19 اینچی نسبت به مانیتورهای 21 اینچی گران تر هستند. علاوه بر این، تولید کنندگان دیگر دیسک سخت 250 گیگابایتی تولید نمی کنند.

ممکن است فردی یک مشخصات بهتر را داشته باشد. گرافیک اختصاصی که می تواند پردازش داده ها را سریعتر نسبت به 2.2 گیگاهرتز شما که مشخص کرده اید، سریعتر پردازش شود. در اغلب موارد، تامین کنندگان به شما فقط نقل قول هایی را ارائه می دهند تا شما را به جای اینکه به شما بگویند چطور پول صرف کنید یا خریداری کنید که می تواند کارایی بیشتری را ارائه دهد.

 

محدود کردن راه حل های تامین کننده

تامین کنندگان در حال کسب و کار هستند. به این ترتیب، برای ادامه فعالیت های تجاری خود، باید پول کسب کنند. آنها از دست دادن معاملات متنفرم گاهی اوقات تامین کنندگان به جای ارائه راه حل های واقعی به “مشخصات” مشتریان احتمالی خم می شوند.

هنگامی که یک فرد لیست ویژگی ها و مشخصات عددی را لیست می کند، این کار کمک نمی کند. علاوه بر این، RFP ها نباید اولویت را لیست کنند. اگر چه این به نظر می رسد به عنوان یک ابزار راهنمایی، اولویت به صورت خودکار مورد نیاز می شود.

خطر به دست آوردن بهترین راه حل شامل تأمین کنندگان با راه حل های عالی برای پاسخ به تماس شما نیست. یک مثال می تواند RFP باشد که لینوکس را به عنوان یک ترجیح نشان می دهد. اگر این سیستم عامل مهم است، بسیار مهم است که این شامل شود. با این حال، توجه داشته باشید که اگر سیستم عامل های دیگر مورد استفاده قرار گیرد، راه حل های بهتر وجود دارد.

 

راهنمایی در اجتناب از خطا در RFP

علیرغم ناسازگاری های زیادی که کارشناسان محصول با RFP انجام می دهند، هنوز هم امید است که از این متخصصان برای به دست آوردن بهترین راه حل ها برای حل مشکلات استفاده شود. در اینجا برخی از بهترین نکات در مورد چگونگی کاهش زمان و هزینه و اطمینان از اینکه بهترین راه حل ممکن برای شما وجود دارد.

 

مشکالت را کاملا مشخص کنید

یک RFP موفقیت آمیز بر اساس شناسایی و به روشنی تعریف مشکلات و دلایل اینکه چرا این یک مشکل است، است. توصیف مشکل نیاز به بیش از گنجاندن یک بند در بخش مقررات بخش 1.0 است. پاسخ دهندگان احتمالی RFP به این دلیل که قدیمی هستند، قابل توجه نیستند که RFP در مورد جایگزینی در سیستم فعلی قابل مشاهده است. کسانی که پیشنویس RFP باید مشخص کند که چه چیزی انجام نشده است.

CONOPS باید در RFP باشد. CONOPS نیز به عنوان مفهوم عملیات شناخته شده است. این شامل فعالیت های کاری روزانه، عملیات و تعاملات است که در اطراف این مشکل رخ می دهد. CONOPS شامل افرادی می شود که باید با راه حل مورد نیاز کار کنند و چگونه باید با راه حل مشارکت داشته باشند. ایده خوبی است که توضیح دهید چگونه CONOPS کار می کند و چگونه باید انجام شود.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.