Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

دوربین مدار بسته یا CCTV یکی از اجزای مورد استفاده در سیستم های امنیتی خانگی و تجاری است. دوربین مدار بسته می تواند در یک زمان به بسیاری از نقاط مختلف یک مکان نگاه کنند و همچنین می توانند به ضبط حوادث کمک کنند. گزینه های زیادی در دوربین های CCTV وجود دارد، اما درک اولیه از تکنولوژی دوربین مدار بسته به شما کمک خواهد کرد که تصمیم بگیرید که این نوع دوربین مدار بسته برای درخواست شما مناسب می باشد یا خیر؟

امکانات دوربین مدار بسته

فناوری دوربین مداربسته در یک دوره کوتاه مدت به راه طولانی رسیده است، دوربین مداربسته انواع مختلفی از ویژگی های کنترل از راه دور را ارائه می دهد که کنترل کامل اپراتور را می دهد. در بیشتر موارد، یک دوربین مدار بسته به یک سیستم امنیتی با استفاده از کابل کواکسیال وصل می شود، که همان کابل برای نصب به تلویزیون خانه شما است. یک دوربین CCTV می تواند ویژگی هایی مانند دید در شب و تشخیص حرکت داشته باشد که می تواند تنظیم شود تا هشدار دهنده اپراتور هنگامی که هر چیزی در جهت دید دوربین حرکت می کند. دوربین های پیشرفته دوربین مدار بسته نیز می توانند ضد گلوله باشند. برای کمک به مبارزه با جنایتکاران که ممکن است سعی کنند دوربین را غیرفعال کنند، یک دوربین مدار بسته می تواند برای ثبت فعالیت در اطراف یک دوربین خاص مورد حمله قرار گیرد.

دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته رنگی

سیستم های دوربین مدار بسته رنگی به طور قابل توجهی بیش از دوربین های دوربین مدار بسته سیاه و سفید هستند اما شما باید به یک سیستم دوربین مدار بسته بر اساس نیازهای خود بیش از ویژگی های رنگ نگاه کنید. با توجه به مدرسه تگزاس برای کور و بینایی، یک دوربین مدار بسته با گزینه های کنتراست رنگی ایده آل برای مشاهده تصاویر است، اما اگر شما نیاز به خواندن متن و یا اگر شما نیاز به استفاده از مقدار قابل توجهی از دید در شب هستید، سیستم های سیاه و سفید ترجیح داده می شود.

دوربین مدار بسته بی سیم

در بعضی موارد ممکن است دوربین مدار بسته CCTV شما بی سیم به راحتی کار کنند. اگر دوربین مدار بسته خود را در جایی قرار دهید که در آن کابل کشی ممکن است دشوار باشد یا اگر از دوربین های دوربین مدار بسته بسیاری استفاده می کنید که فاصله های طولانی از ایستگاه پایه هستند، گزینه های بی سیم ممکن است ترجیح داده شود. در غیر این صورت، ممکن است مجبور شوید صدها پا از کابل کواکسیال را ردیابی کنید. شما می توانید دوربین های دوربین مدار بسته که قبلا بی سیم هستند خریداری کنید یا شما می توانید تجهیزات را برای ساخت دوربین های دوربین مدار بسته سیمی خود در سیستم بی سیم اجرا کنید.

دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته

چگونه یک دوربین مدار بسته نصب کنیم؟

سیستم های دوربین مدار بسته  CCTVدر حال رشد هستند و هر روز محبوب تر می شوند، زیرا آنها مقرون به صرفه تر می شوند و بسیاری از خریداران خود آن را نصب می کنند. دوربین مدار بسته نیاز به اتصال دو سیم برای قدرت سیستم، به همراه کابل کواکسی RG-59 75 اهم برای ارسال سیگنال می باشد. خرید کابل سیامس را در نظر بگیرید به دلیل آن که RG-59 coax و سیم های قدرت را در یک کابل آسان نصب می شوند. اکثر دوربین ها دارای یک منبع تغذیه با یک سیم است که باید قطع شود تا کابل سیامس بتواند به برق دوربین وصل شود.

شما عزیزان می توانید با شماره های ما تماس بگیرید و در مورد خرید و یا نصب دوربین ها از کارشناسان ما کمک بگیرید.

کابل سیامی را از محل دوربین به ضبط کننده یا مانیتور خود وصل کنید. سیم برق را قطع کنید و سیمها را از انتهای دوربین سیم برق به کابل سیم قرمز و سیاه سیم سیمانی با استفاده از اتصالات متصل به هم وصل کنید. نوار RG-59 Coax و یک BNC  را به هر انتهای کابل تصویر کواکسیال با توجه به دستورالعملی که با اتصالات ارائه شده است، نصب کنید. کابل کواکسیال را به یک بارل BNC و انتهای دیگر بارل به کابل تصویر وصل کنید.

سیم از کابل سیم برق را به سیم های قرمز و سیاه در انتهای دیگر کابل تصویر با استفاده از اتصالات متصل به هم وصل کنید. تمام اتصالات اسپری لب به لب و اتصالات بارل به BNC را با نوار الکتریکی را برای حفظ رطوبت و کاهش خوردگی بسته بندی کنید. منبع تغذیه را روشن کنید و دوربین خود را تنظیم کنید.

نکات و هشدار ها

سخت ترین قسمت سیم کشی یک دوربین مدار بسته  CCTV به درستی متصل کردن اتصالات BNC است. چند اتصالات یدکی را خریداری کنید تا بتوانید تمرین کنید. ویدیوهای موجود در YouTube وجود دارد که نشان می دهد چگونه به درستی اتصال BNC را نصب کنید. انواع مختلفی از اتصالات BNC وجود دارد و هر نوع نیاز به نوع دیگری از ابزار فشاری است. از اتصالات BNC پیچ و مهره یا سیم برای اتصال خود استفاده نکنید؛ هر دوی این قطعات گرایش زیادی به شکست در طول زمان دارند.

دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته

برای تمام ولتاژهای دوربین ولتاژ پایین را در نظر گرفته اند، بنابراین هیچ خطر الکتریکی وجود ندارد. هنگام اتصال سیم های برق از کابل سیامی، ولتاژ برگشت ندهید و چون این کار باعث می شود که شما به دوربین خود آسیب برسانید. توجه داشته باشید که کابل برق دارای دو سیم است و یکی با نوار، یک رگه در عایق و یا نوع دیگری از مارک مشخص شده است. همیشه سیمی سیم برق مشخص شده را به سیم قرمز سیم کیمیا وصل کنید و هرگز اشتباه قطبیت ولتاژ را تغییر ندهید.

مزایا و معایب دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته در شرایط مختلفی برای نظارت تصویری استفاده می شود. مدارس از CCTV برای نظارت بر فعالیت در مدارس مدرسه استفاده می کنند. شرکت ها از دوربین های دوربین مدار بسته برای نظارت بر رفتار کارکنان استفاده می کنند. دوربین مدار بسته همچنین می تواند با محافظت در مقابل از دست رفتن سرقت، به موسسات خرده فروشی کمک کند. با این حال، استفاده از نظارت دوربین مدار بسته بدون اختلاف است. هر سازمان باید مزایا و معایب را برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا دوربین مداربسته روش مناسب برای حفاظت است، محاسبه کند.

دوربین مدار بسته بازدارنده جرم می باشند!

زمانی که بر یک کسب و کار خرده فروشی دوربین مدار بسته به طور مداوم نظارت کنند، مجرمان معمولا از آن مغازه چشم پوشی می کنند چون مجرمان به احتمال زیاد به دنبال هدف ساده تر هستند. اگر کارکنان می دانند که آنها به طور مداوم تماشا می شوند، آنها کمتر از کارفرمایان خود سرقت می کنند و یا وقت خود را صرف کار می کنند. کودکان مدرسه ای که می دانند که هر حرکتی در حال ثبت است ممکن است کمتر به حمل اسلحه به مدرسه یا فعالیت های جنایی در محوطه پرداخته باشند. اثر دوربین های نظارتی در فیلادلفیا در طول دو سال مطالعه مورد بررسی قرار گرفت. در حالی که جرم در ناحیه های نظارتی به طور کلی به میزان 13 درصد کاهش یافته است، تعدادی از مناطق که جرم و جنایت به پایین رفت، برابر با تعدادی از مناطق است که به هیچ وجه کاهش نمی یابد.

دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته از کارمندان محافظت میکند

کارکنان خدمات مشتری اغلب نیاز به رسیدگی به مشتریان عصبانی و نا امید کننده دارند. تعاملات چهره به چهره با مشتری عصبانی می تواند کارمند را در معرض خطر فیزیکی قرار دهد. دوربین های مدار بسته ممکن است از طریق نظارت بر این موقعیت های ناپایدار کارکنان را از آسیب نجات دهند. آنها همچنین به عنوان یک عامل بازدارنده از رفتار خشونت آمیز توسط این مشتریان خدمت می کنند.

دوربین مدار بسته ضبط می کند

اگر یک جرم در تاسیساتی که دوربین مدار بسته را نصب کرده اند، رخ دهد، تحقیق از طریق ویدیو کمک خواهد کرد. اگر یک استدلال بین دو کارمند وجود داشته باشد، کارفرما می تواند با کمک فیلم برداری که توسط دوربین مدار بسته شده است مشخص کند چه اتفاقی افتاده است.

دوربین مدار بسته همیشه کار نمی کند

متاسفانه، دوربین مدار بسته معمولا قادر به نمایش هر یک مربع از یک کسب و کار یا تسهیلات نیست. حتی اگر دوربین ها به طور صحیح تنظیم شده باشند، هیچ تضمینی وجود ندارد که دوربین ها هر گونه جرم و جنایت یا رفتار ناخواسته را در مورد اموال بدست آورند. گاهی اوقات این دوربین ها می توانند با پوشاندن آنها و یا چسباندن یک قطعه آدامس بر روی لنز ها از بین بروند. هنگامی که دوربین ها در بالای زمین قرار دارند، مجرمان می توانند به راحتی از سر خود بیرون بیایند. کسی که با اموال آشنا باشد ممکن است هنوز بتواند اطراف نظارت و جلوگیری از دست کشیدن را بگیرد. اگر دوربین ها نادرست باشند، مناطق ترافیکی بالای تسهیلات در دوربین نشان داده نمی شوند. در این مورد، بسیاری از رفتارهایی که دوربین ها برای تشخیص طراحی شده اند، بر روی نوار ضبط نمی شوند.

دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته

حریم خصوصی

نظارت بر دوربین مداربسته گاهی باعث بحث و جدل می شود. مخالفان سیستم های دوربین مدار بسته به حمله به حریم خصوصی که با نظارت تصویری ثابت صورت می گیرد، مخالفت می کنند. کارمندان تحت نظارت مستمر دوربین های دوربین مدار بسته اغلب با نظارت بر رفتار روزانه خود مخالف هستند.

نحوه انتقال یک دوربین مدار بسته به اینترنت از گیرنده دوربین

مدارهای دوربین مدار بسته (CCTV) در حال حاضر شبکه هستند. به این معنی است که دوربین، کنترل ها و نمایشگرها با استفاده از فن آوری شبکه کامپیوتری متصل می شوند. دیگر لازم نیست کابلهای اختصاصی کواکسیال را اجرا کنید. شما همچنین دیگر به مشاهده تصاویر در یک مانیتور اختصاصی محدود نمی شوید. هر رایانه ای با مانیتور متصل شده کار می کند و به دلیل اینکه شما در حال حاضر در شبکه هستید، هر مانیتوری در جهان اگر شما سیگنال خروجی و به اینترنت را فعال کنید کار خواهد کرد.

با نگاه کردن به برخی از سیستم های امنیتی در دسترس شبکه یک دوربین مدار بسته را خریداری و نصب کنید. آنها می توانند دوربین های داخلی و خارجی، شبکه ها و نرم افزار های مبتنی بر سیم کشی خانگی را برای مشاهده و ضبط تصاویر ترکیب کنند. نرم افزار را بر روی کامپیوتر خانگی خود نصب کنید.

دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته

یک حساب کاربری را در وب سایت ما ایجاد کنید. این حساب کاربری به شما امکان می دهد از یک مرورگر وب به دوربینی که در هر جای دیگری نصب کرده اید دسترسی داشته باشید. این یک نوع نقشه برای رایانه راه دور است تا کامپیوتر خانگی شما را که دارای آن ویدئو است پیدا کند. این مدیریت ذخیره آنلاین ویدیو را انجام می دهد و جریان پخش از راه دور را سازماندهی می کند.

حساب کاربری خود را ارتقا دهید این به شما اجازه می دهد هشدار از راه دور را تنظیم کنید. آنها زمانی که یکی از جلوی دوربین های دوربین مدار بسته شماخود حرکت می کنند از طریق ایمیل  به شما هشدار می دهند و هشدار بدون نمایش را به شما هشدار می دهند در صورتی که هیچ فعالیتی در انتظار فعالیت شما نیست. حساب های به روز شده با نام Platinum یا VIP حساب یا چیزی شبیه هستند و هزینه بیشتری می کنند. آنها همچنین به شما اجازه می دهند تا دوربین را به صورت دور و بر روی شیب قرار دهید و ویدئو را با احزاب دیگر به اشتراک بگذارید — مانند اجرای قانون — حتی زمانی که شما در نیمکره های مختلف هستید. دستورالعمل ها را برای پیکربندی آن دنبال کنید.

مرورگر خود را بر روی یک کامپیوتر از راه دور در هر کجا که دارای یک اتصال به اینترنت مناسب است، باز کنید. این می تواند یک اتاق هتل در طرف دیگر جهان یا در خیابان در محل کار شما باشد. با استفاده از شناسه کاربری و رمز عبور که انتخاب کرده اید، به حساب خود وارد شوید. یک گزینه پخش را انتخاب کنید.

دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته

شما می توانید برا نصب و خرید دوربین مدار بسته خود در تهران و یا سایر شهرستان ها با شماره ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند. همچنین می توانید از طریق فرم تماس با ما اطلاعات خود را قرار دهید تا ما در اسرع وقت باشما تماس بگیریم.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.