Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

فناوری تشخیص چهره تغییر چهره از نظارت تصویری است

دوربین مدار بسته : تصور کنید که می توانید یک مغازه دار یا جنایتکار را به زودی به محض ورود به محل کار خود شناسایی کنید. تصور کنید دورانی که جنایتکاران نمیتوانند بجنگند و نمیتوانند پنهان بمانند اما قبل از اینکه حتی دو بار در مورد انجام کاری غیرقانونی فکر کنند، متوجه میشوند و برنامههایشان را از بین میبرند. این دوران بر ماست.

فن آوری تشخیص چهره تغییر چهره نظارت تصویری و جلوگیری از از دست دادن همانطور که ما آن را می دانیم. تا همین اواخر، پس از اینکه مرتکب جرم شدند، ممکن بود فردی به عنوان یک جنایتکار شناسایی شود. در حالی که این امر برای جلوگیری از جرم و جنایت آینده عالی است، هیچ گاه برای جلوگیری از جلوگیری از جرم پیش از آن رخ نمی دهد. خوب، الگوریتم FindFace NTechLab در مورد تغییر همه آن است. این تکنولوژی انقلابی به ما امکان نمی دهد که نه تنها کسی را پیدا کند بلکه همچنین به ما اجازه می دهد که بدانیم جایی که آنها بوده ایم، جایی که می روند، یا نه، آنها یک بلیط پارکینگ و یا بدون پرداخت حق بیمه دارند و اگر آنها قبل از آن، در میان دیگر قابلیت های فوق العاده، سرقت شده بود.

در گذشته سیستم های امنیتی دوربین های خرده فروشی قادر به جلوگیری از جرم بوده اند، اما آنها نتوانسته اند به طور کامل از بین ببرند. این ممکن است در مورد تغییر باشد. با تکنولوژی تشخیص چهره و سیستم های پیشرفته نظارت تصویری با همکاری برای نظارت بر مکان های خرده فروشی و سایر مشاغل، رفتار جنایی به یک علم تبدیل شده است که ما در نهایت شروع به ردیابی و درک آن می کنیم. و نتایج فوق العاده است.

با استفاده از تشخیص چهره برای پیش بینی جنایات آینده

از آنجایی که مکانهای بیشتری از خرده فروشی استفاده می شود از تشخیص چهره برای شناسایی جنایتکاران به محض ورود به محل، الگوهای جنایی بیشتر و بیشتر آشکار می شود. با توجه به یک کاربر، تشخیص صورت اجازه می دهد آنها را پیش بینی زمانی که یک shoplifter به فروشگاه خود بازگشت. آنها می دانند که 26 درصد از افرادی که بازداشت می شوند در عرض یک ماه مجددا باز می گردند، به طور خاص، مجرمان در حدود 13 روز باز می گردند. این رفتار ما هرگز فرصتی برای تجزیه و تحلیل قبل از آن نداشتیم و به طور کامل بازی نظارت تصویری را تغییر دادیم.

علاوه بر این، این تکنولوژی به خرده فروشان کمک کرده است تا زمانیکه روزانه برای shoplifters فعال تر باشند. داشتن یک درک قوی از آنچه دزدان فردی وارد می کنند که فروشگاه ها و توزیع فعالیت های کسب و کار اوج در طول یک روز، ماه یا سال، می تواند بسیار قدرتمند برای ذخیره مدیران، تیم های جلوگیری از از دست دادن و اجرای قانون به طور یکسان باشد. در حال حاضر، به جای واکنش به سرقت و جرم و جنایت دیگر، فروشگاه ها می توانند پیشگیرانه عمل کنند و فعالیت های جنایی را قبل از وقوع حادثه انجام دهند.

چگونه کار می کند؟

بیایید می گویند که جین Doe در دپارتمان Wally در شرق تگزاس سرزنش می شود. عکس او بر اساس بازداشت گرفته شده است، او یک اطلاعیه ممنوعه داده شده و اطلاعات او به پایگاه داده Wally وارد شده است. سه هفته بعد او به همان شاخه می رود. سیستم نظارت تصویری تصویر او را می گیرد، آن را به پایگاه داده ارسال می کند و در عرض چند ثانیه، آن را با خبرنگاران سیستم مقایسه کرده و او را به عنوان یک مسابقه شناسایی کرده است. یک هشدار به تیم پیشگیری از دست رفتن فروشگاه ارسال می شود و یک عضو جین را در خانه ملاقات می کند تا تنها راه خروج او را نشان دهد. در عرض چند دقیقه تیم با موفقیت به خرید یک فروشگاه دست زده فروشگاه را با دست خالی ترک کرد.

به لحاظ علمی، سیستم به این صورت عمل می کند:

یک پایگاه داده با اطلاعات بیومتریک صورت صورت می گیرد. این می تواند شامل طول بینی بینی شناخته شده، فاصله بین چشم و یک مول در ابرو چپ باشد. شگفت آور، هر عکس shoplifter شامل ده ها هزار تا میلیون ها پارامتر شناسایی است، و برای یک خریدار بی گناه برای یک دانشجو اشتباه گرفته می شود.

به طور روزانه، دوربین مدار بسته سیستم به پایگاه داده و الگوریتم های تشخیص متصل می شوند. سپس دوربینها بیشتر کار را انجام میدهند. آنها اسکن و تجزیه و تحلیل هر چهره ای که وارد چهره های فروشگاه می شوند و وارد جمعیت می شوند، و سیستم هوشمندانه بهترین زاویه و شرایط نور را از فیلم های ویدئویی برای اطمینان از بهترین بازی ممکن انتخاب می کند. هر تصویر خریدار پس از آن تجزیه و تحلیل می شود و بر اساس پروفایل پایگاه داده. در صورت عدم مطابقت، عکس خریدار از سیستم حذف می شود. اگر یک بازی پیدا شود، یک هشدار همراه با عکس ارسال می شود به یک تلفن همراه وابسته فروشگاه ارسال می شود، که پس از آن متهم به پیدا کردن shoplifter و همراه آنها همراه است.

اگر یک فرد به دوربین مدار بسته نگاه می کند اما از طرف یک متخصص پیشگیری از دست دادن گرفتار شده و برای اعلامیه ممنوعیت امضا شده، فروشگاه می تواند از عکس های سیستم CCTV برای ورود به پایگاه داده استفاده کند. در این مورد، کارگزار فروشگاه همچنان هشدار داده خواهد شد، اما به شخصی نمی رسد؛ بلکه آنها را با دقت نگاه می کنند تا زمانی که فروشگاه را ترک کنند.

در نهایت، هشدارها را می توان برای جنایتکاران خشونت آمیز تنظیم کرد. با توجه به رویکرد یک متخلف خشونتآمیز شناخته شده، روحانی فروشگاه، به جای نزدیک شدن به جنایتکار خود، بلافاصله با پلیس تماس میگیرد.

محدودیت ها و نواقص

همانطور که در حال حاضر، چند موضوع در زمینه تکنولوژی تشخیص چهره وجود دارد. برای یک، اینکه چهره یک بازی است یا نه، به اندازه یک نگاه به یک عکس ساده نیست. برای تمام اهداف و اهداف، یک فرد ممکن است مانند یک فروشنده قبلی شبیه باشد، اما اگر تجزیه و تحلیل بیومتریک یک بازی مطرح نباشد، فروشگاه مجاز به اقدامات پیشگیرانه نیست. با این حال، سیستم بر اساس اینکه احتمال دارد یک چهره در دوربین امنیتی یکی از آن در پایگاه داده مطابقت داشته باشد، کار می کند و هر فروشگاه می تواند آستانه احتمال خود را تنظیم کند. این به خودی خود یک محدودیت است، همانطور که اگر آن را تنظیم کنید خیلی کم است، آنها ممکن است تمام جان، دیک و نانسی را که وارد فروشگاه می شوند، متوقف کنند؛ با این حال، اگر آنها آن را بیش از حد بالا تنظیم، آنها ممکن است از دست فروش شناخته شده معیوب اگر زاویه دوربین درست نیست.

به جز محدودیت تک (که توسط مدیر فروشگاه امکان پذیر است)، مسئله دیگری که توسط تکنولوژی تشخیص چهره ارائه شده است بسیار محدود نیست زیرا نگرانی درمورد حفظ حریم خصوصی است. از یک طرف، تشخیص چهره به عنوان آن که امروزه استفاده می شود، تهدید بسیار کوچکی برای حفظ حریم خصوصی است: تصاویر گرفته می شوند، تجزیه و تحلیل می شوند و پس از آن حذف می شود تا زمانی که یک مسابقه نمی آید. اگر فردی مرتکب جرم شود، پس از آن حق خود را از دست می دهند. در این راستا، حفظ حریم خصوصی یک مسئله نیست. اما می تواند یکی باشد

به عنوان فروشگاه های بیشتر متوجه پتانسیل بازاریابی نه تنها تشخیص صورت، بلکه همچنین با اطلاعات شناسایی که پس از یک تجزیه و تحلیل کامل ظاهر می شوند، ممکن است تصمیمی بگیرند که می توانند از این اطلاعات برای ایجاد “شخصیت شخصی ایده آل” استفاده کنند. برخی حتی ممکن است تا آنجا که این اطلاعات را به فروش برسانند. با این حال، در حال حاضر، این بسیار باریک است و تا زمانی که خرده فروشان همچنان از تکنولوژی برای پیشگیری از جرم و جنایت استفاده کنند، نیازی به نگرانی نیست. اگر در آینده اطلاعات مورد سوء استفاده قرار گیرد، شکی نیست که مقررات برای حفاظت از حریم خصوصی مصرف کننده در نظر گرفته می شود.

در حقیقت، ایجاد استانداردهای جلو ممکن است فضول صرفه جویی باشد که این فناوری نیاز به متقاعد کردن شک و تردید دارد که این فناوری در مورد حفاظت از آنها است و نه در مورد بهره برداری از اطلاعات آنها. برخی از استانداردهای ممکن در نظر گرفته شده عبارتند از: ثبت نام و روش های غیر مجاز، ذخیره سازی داده ها و حفاظت، به اشتراک گذاری داده ها، مالکیت داده ها و شفافیت، و غیره. فروشگاه ها همچنین می توانند از نشانه هایی استفاده کنند که خوانده اند، “Shoplifters Beware: ما حق استفاده از شناسه بیومتریک را برای شناسایی شما برای اهداف اعمال یک اخطار محدود می کنیم.”

آینده نظارت تصویری

اگرچه چالش هایی بوجود می آید که توسط تکنولوژی تشخیص چهره مطرح می شود، زیرا به طور گسترده ای پذیرفته و پذیرفته می شود، این چالش ها (امیدوارم) به درستی حل شود. این تکنولوژی تجاوز به حریم خصوصی نیست، بلکه یک راه برای فروشگاه ها است تا در نهایت استفاده از اطلاعاتی را که آنها فهرست بندی ساعت های قابل پرداخت با ارزش را انجام داده اند، بفروشند. در حال حاضر، به جای اطلاعات در مورد خریداران که در جعبه ها در یک انبار نگهداری می شوند و هدف واقعی ندارند، این اطلاعات را می توان به صورت دیجیتالی ذخیره و استفاده کرد، زمانی که واقعا مهم است – درست قبل از اینکه یک جرم اتفاق بیفتد.

حفاظت از موقعیت مکانی شما در بوستون

جمعیت متراکم بوستون موجب افزایش میزان جرم و جنایت می شود. بر طبق آمار، بوستون به طور متوسط ​​در هر سال 21،503 مورد حوادث جرمی را به خود اختصاص داده است که میزان جرم آن به میزان 32.23 مورد جرائم مربوط به هر 1000 نفر است. از مجموع 21،503 مجموع، 16،732 نفر از آنها جنایات مالکیت است. این باعث می شود که بوستون یک مکان خطرناک برای صاحبان املاک باشد، چه در استفاده از مسکونی و یا در کسب و کار، به عنوان احتمال سرقت، غیرقانونی و خرابکاری زیاد است. دوربین های مدار بسته دوربین ماموت با فناوری تشخیص چهره سازگار هستند و می توانند برای ضبط فیلم های با وضوح بالا مورد نیاز برای دسترسی به پایگاه داده خود و شناسایی یک جنایتکار مورد استفاده قرار گیرند. اگر شما یک کسب و کار در بوستون دارید، شانس را نگیرید و با تیم مانیتورینگ مانیتورینگ بوستون درباره نحوه محافظت از شما صحبت کنید.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.