Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

تلگرام در حال حاضر برترین نرم افزار ارتباطی در کشور ما است. این نرم افزار به دلیل سرعت و امکانات بسیار خوبی که دارد کاربران زیادی را جذب خود کرده است. یکی از این امکانات که جدیدا مورد توجه کاربران تلگرام در کشورمان قرار گرفته، ربات های تلگرام است.

ربات تلگرام چیست؟

ربات‌های تلگرام، ربات‌هایی هستند که یک سری خدمات را به صورت رباتیک برای مخاطب به ازای ارسال درخواست فراهم می‌کنند. چندی پیش سازندگان برنامه تلگرام رابط کاربری خاصی موسوم به بوت طراحی کردند که به توسعه‌دهندگان امکان می‌دهد حساب کاربری رباتیک ایجاد کنند. این حساب‌ها دارای سطح قابل قبولی از هوش مصنوعی هستند و توسط انسان‌ها کنترل نمی‌شوند. نرم‌افزار مدیریت‌کننده این حساب‌ها می‌توانند اطلاعات مختلفی را در دسترسی کاربران قرار دهند و با انسان‌ها چت کنند. به این صورت که کاربر به ربات پیامی می‌دهد و در خواست خود را ارسال می‌کند، ربات در پاسخ اطلاعات مطالبه شده را به کاربر ارائه می‌دهد.

پیرو این قاعده ربات‌ها کاربردهای مختلفی دارند، مثلاً رباتی که اطلاعات بورس و دلار و پیشخوان روزنامه‌ها را به کاربران ارائه می‌کند یا ربات‌های سرگرم‌کننده که عکس می‌گیرند و استیکر متناظر تحویل کاربر می‌دهند یا pollbot که یک ربات برای نظرسنجی است. ربات‌هایی با دریافت کلید واژه تصویری مرتبط را دراختیار کاربر قرار می‌دهند. ربات‌های برای بررسی اطلاعات عمومی کاربر استفاده می‌شود. رباتی رویدادها را یادآوری می‌کند و برخی ربات‌ها نیز ماهیت مزاحم دارند.

ربات تلگرام

ربات‌ها با چه اهدافی ساخته می‌شوند؟

به تبعیت از بازار، کسب وکار طراحی ربات نیز به‌راه‌ افتاده است که در این تجارت نوپا بسته به امکانات ربات قیمت‌ها نیز متفاوت است. با رواج تدریجی ربات‌ها، یکی از سؤالاتی که درباره آنها مطرح می‌شود، انگیزه ایجاد ربات‌ها است، اینکه این ربا‌ت‌ها چه منافعی برای سازندگان دارند یا اصولا درآمد مالی برای توسعه‌دهندگان خود ایجاد می‌کنندد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که اساساً ربات‌ها در تلگرام رایگان هستند اما اهمیت ساخت و استفاده از ربات‌های تلگرام زمانی مشخص می‌شود که می‌توان از آن به عنوان منبع درآمدزایی استفاده کرد.

یکی از نتایج مستقیم این ربات‌ها می‌تواند فروش کالا یا خدمات باشد. به این ترتیب که ربات به طور مشخص برای فروش‌ کالاهایی اطلاع‌رسانی می‌کند و اطلاعاتی را درباره خرید کالاها به مشتری خود ارائه می‌کند. همچنین ربات‌هایی نیز در اطلاع‌رسانی خود برای منبع سایت‌هایشان تبلیغ می‌کنند و به اصطلاح کلیک ور سایت‌ شان را با ابزارهایی از جمله ربات تلگرام بالا می‌برند. شما نیز میتوانید برای توسعه کسب و کار خود یک ربات ساخته که برای شما تبلیغ کند و به کسب و کار شما رونق بخشد.

شرکت توسعه تجارت رویال ربات شما را با استفاده از تجربیات و دانش به روز خود در سریع ترین زمان و با حداقل هزینه طراحی می کند، فقط کافیست به ما اعتماد کنید.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.